Apartmany u Prášilského potoka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
(listopad, prosinec, leden, unor, březen, duben)
Ubytování 535 Kč/osoba/noc

Dítě do 2 let 250 Kč/noc, 2-10 let 400 Kč/noc, 10-15 let 460 Kč/noc, 15-18 let 490 Kč/noc.

V cenách je započtena el. energie do 30 Kwh, rekr a ubyt popl. OU, voda, ručníky, ložní prádlo, parkování u objektu, úschovna lyží, internet, odvoz odpadu, úschovna lyží. Domácí mazlíčci za polatek. Topení za příplatek.
Letní sezona - ceny
(květen, červen, červenec, srpen, září, říjen)
Ubytování 535 Kč/os/noc, nejkratší možný pobyt jsou 2 noci.
Ubytování je možné již od 2 osob.

V cenách je započtena el.energie do 30 Kwh, voda, ručníky, ložní prádlo, parkování u objektu, odvoz odpadu, internet, úschovna kol, zapůjčení lehátek, grilu. Topení za příplatek. Domácí mazlíčci za poplatek.
Další informace:
Cena za Silvestrovsky tyden je 18 000 Kč za podkrovní apartman do 6ti(šesti) osob a 15 000 kč za přízemní apartmán do 4 osob. V ceně je el. energie do 30 Kwh,voda ,internet, parkování, odvoz odpadu, povlečení, ručníky, domácí mazlíčci za poplatek, topení je za příplatek.
Částka za ubytování se zasílá ubytovateli na konto,polovina ihned po objednání pobytu a druhá polovina 3 dny před příjezdem.
Vybírá se kauce ve výši 4000 Kč za apartmán, ze které se pak hradí spotřeba energie a za topení, nebo se z ní uhradí např. způsobené škody na zařízení během pobytu. Buď se pak vrací na konto zákazníka v plné výši,nebo její zbylá část po odečtení položek, které jsou zde v popisu uvedeny, pokud vznikl ubytovateli nárok.
Kauce je splatná rovněž 3 dny před zahájením pobytu na konto ubytovatele.
Zbytek kauce se vrací převodem zákazníkovi zpět na jeho konto ihned na místě po skoncení pobytu přes internetbanking.
Stravování
Stravování v místní restauraci, ceny kolem 130,00 Kč.
TOPlist