Apartmany u Prášilského potoka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na klidném místě na okraji obce Prášily. Do Prášil je možné se dostat ze směru od Zelezné Rudy (22km) autobusem nebo ze Sušice, také autobusem (25km) nebo od Srní, Modravy, Filipovy Hutě, Kvildy, Vimperku, Českých Budějovic.
Vybavení a služby
Apartmány jsou vybaveny kompletně zařízenou kuchyní včetně mikr.trouby, rychlovarné konvice, kávovaru, lednice, nádobím atd. Obývací pokoj sedací soupravou, Tv, sat s dig.příjmem, dvoulůžkem. Ložnice v apartmanu v přízemí má 1x dvoulůžko.Přízemní apartmán je bezbariérový. Součástí je terasa se zahr.nábytkem,otevřené ohniště,přenosný gril. Není nutné využít celý apartman, je možné objednat pouze samostatný pokoj bez kuchyně a obývací částí, nebo pokoj, jehož současti je kuchyňský kout. K dispozici wifi. Apartman v podkroví je stejně vybaven, v obývací části je 1x dvoulůžko, 2x samost. lůžko, televize, kompletně vybavená kuchyně, v ložnici je 1x dvoulůžko a 1x palanda, televize, lednice. Posezení - zastřešené se zahr.nábytkem, otevřené ohniště, přenosný gril. Není nutné využít celý apartman /podobně jako v přízemí/ je možné objednat pouze samostatný pokoj, nebo pokoj, jehoz soucasti je kuchyňský kout. Při obsazení apartmánu 2 rodinami lze využít další koupelnu v patře. Uschova kol a lyží je možná.Parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsících nabízí okolí mnoho běžkařských stop, sjezdovku pro malé děti v místě,možnost projížďky na koních, projíždky se psím spřežením, vyjíždky se saněmi tažené koňmi, sjezdovka Spičák je 22km vzdálená, Srní 10km, Hartmanice 10km, Velký Javor 25km. V létě mnoho cyklostezek-propojení od Železné Rudy až po Bučinu, v provozu je autobus "po Národním parku Šumava" od Železné Rudy až po Borovou Ladu, s propojením na německou stranu (má zařízení na přepravu kol), výlety na jezera - Prášilské, Laka, Čertovo, Černé, Javorská jezera, Ráchel, Plešné. Prales Boubín, Jezerní Slatě,rozhledna Poledník. Návštěvy měst - Kašperské Hory, Rejštejn, Sušice, Klatovy, Dobrá Voda - skleněný oltář, Vimperk, Strakonice, Český Krumlov, Železná Ruda. Hrady - Velhartice, Kašperk, Rábí/přibližně 25 Km/. V hotelech v Srní-bazén, sauna.
TOPlist